چهارشنبه, 29 دی 1400
  • ساعت : ۱۴:۴۲:۱۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ 
  • کد خبر : ۳۹۳۰
سردار ملک‌شاهکویی:
شهید سلیمانی در جهان تكثیر شد

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: دشمن از تشییع باشکوه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ترسید و از نام او هنوز هم می‌ترسد؛ چراکه شهید سلیمانی در جهان تکثیر شد.
به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بندرگز، سردار علی ملک‌شاهکویی در مراسم دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز برگزار شد، اظهار کرد: دشمن از تشییع باشکوه شهید سلیمانی ترسید و از نام او هنوز هم می‌ترسد؛ چراکه شهید سلیمانی در جهان تکثیر شد و کسی نمی‌تواند جلو این تکثیر را بگیرد. اگر می‌خواهیم راه شهید سلیمانی را ادامه دهیم باید در هر مسئولیتی که هستیم با اخلاص کار کنیم به مردم خدمت کرده و به مادیات دنیوی بی‌اعتنا باشیم.

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان افزود: مهم‌ترین چیزی که ما را در جنگ پیروز کرد، ایمان بود. روزی آمریکایی‌ها به عراق تعهد داده بودند که ما در کشور شما پایگاه می‌زنیم و امنیت شما را تأمین می‌کنیم؛ اما زمانی که داعش به کشور عراق حمله کرد، هیچ کمکی به عراق نکردند؛ زیرا خود به وجود آورنده داعش بودند و کمک تسلیحاتی به آنها می‌کردند.(بیشتر بخوانید)

مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی همزمان با ایام فاطمیه با حضور سردار ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان و مسئولان استانی و شهرستانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز برگزار شد. در این مراسم از دو خانواده شهدای امنیت پایدار شهرستان شهید مهدی سالیکنده و شهید سجاد پورجباری تجلیل شد و اجرای گروه تواشیح امیرالمؤمنین و مداحی ذاکر اهل‌بیت حسن جعفری از برنامه‌های دیگر این مراسم بود.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0