دوشنبه, 24 خرداد 1400
  • ساعت : ۱۲:۴:۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ 
  • کد خبر : ۲۸۹۴
    /  2
تثبیت سنگ بنای گام دوم با حضور حداكثری و آگاهانه در انتخابات

 

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نینوای گلستان گفت: مشارکت و حضور حداکثری مردم و انتخاب صحیح، سنگ بنای گام دوم انقلاب را محکم و تثبیت می‌کند.
تثبیت سنگ بنای گام دوم با حضور حداکثری و آگاهانه در انتخابات

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرگز، سیدشجاع نصرتی در نشست بصیرتی با عنوان «انتخابات فتح خرمشهر دیگری است» که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز برگزار شد، حضور حداکثری و آگاهانه را زمینه‌ساز تشکیل دولت جوان انقلابی دانست و اظهار کرد: تشکیل دولت جوان انقلابی با حضور حداکثری و انتخاب اصلح محقق خواهد شد و مشارکت و حضور حداکثری مردم و انتخاب صحیح، سنگ بنای گام دوم انقلاب را محکم و تثبیت می‌کند و بهترین راه کمک به پیشرفت و تضمین آینده کشور است.

وی افزود: انتخابات پیش رو نخستین انتخابات بعد از بیانیه گام دوم انقلاب بوده و از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است. بصیرت افزایی، روشنگری و تلاش برای حضور گسترده و حداکثری و آگاهانه مردم در انتخابات وظیفه ذاتی و همگانی بوده که باید در شرایط کنونی همه به آن عمل کنند. در درجه نخست حضور حداکثری است که نقشه‌های دشمنان خارجی و داخلی را خنثی خواهد کرد. قطعاً هرچه حضور در انتخابات بیشتر باشد استحکام نظام بیشتر خواهد شد به‌ویژه وقتی دشمن دنبال این بوده که انتخابات کمرنگ شود. باید برعکس خواست دشمن عمل کرده و دین خود را به شهدا و انقلاب اسلامی ادا کنیم.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نینوای گلستان با یادآوری رشادت‌ها و دلاورمردی‌های رزمندگان بزرگ اسلام در حماسه هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد: دفاع مقدس عرصه طلایی در کشور است که رزمندگان غیور و دلاور ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس، اعتقادشان به قدرت لایزال الهی بود و هیچ‌گونه توجهی به استحکامات و امکانات دشمن نداشتند. یکی از آزمون‌های دفاع مقدس در دوران هشت ساله جنگ این بود که به جوانان و روحیه جوان بها داده شد به طوری که بیش از ۱۵ فرمانده دوران دفاع مقدس در دوره سنین جوانی بودند و این مطلب را می‌رساند که جنگ با جوانان به سرانجام رسید.

نصرتی گفت: بازخوانی میراث و منظومه فکری امام خمینی(ره) برای ما و نسل‌های آینده ضروری است. قدر امام(ره) را نشناختیم و باید منظومه فکری ایشان را دوباره بازخوانی کرده و برای قشرهای مختلف جامعه به‌ویژه در دانشگاه‌ها برای دانشجویان بازگو کنیم. عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس و حماسه آزادسازی خرمشهر، نقطه عطفی در دوران دفاع مقدس بود که موجب شد انقلاب اسلامی ایران قدرت خود را در عرصه نظامی به رخ جهانیان بکشد و هیبت پوشالی دشمنان را درهم بشکند.

وی اضافه کرد: دفاع مقدس دو مقطع زمانی داشت؛ نخست زمانی در دوره فرماندهی بنی‌صدر بود که با ناکارآمدی او باعث شد که خرمشهر به دست دشمن بیفتد و زمانی دیگر پس از تغییر مدیریتی و عزل بنی‌صدر بود که فرماندهی به دست نیروی‌های انقلابی افتاد و توانستیم دوباره خرمشهر را از دشمن پس بگیریم.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه سپاه نینوا گلستان یکی از نقاط مهم دفاع مقدس را پیوند امام با امت عنوان کرد و ادامه داد: یکی از نقاط قوت و مهم دوران دفاع مقدس این بود که بین امام و امت پیوند عاطفی برقرار شد و وقتی امام ندا می‌دهد که جبهه‌ها را پر کنید، جوان‌های زیادی به سمت جبهه سرازیر شدند و در مقابل دشمن تادندان‌مسلح ایستادگی کردند و آن حاصل مدیریت انقلابی و جهادی بود که گمشده جامعه امروزی ماست.

نصرتی در تشریح وضعیت فضای مجازی مطرح کرد: درباره فضای مجازی و مدیریت بر آن در کشور کوتاهی کرده و برای اطلاع‌رسانی درست و واقعی به مردم و جامعه در فضای مجازی ضعیف عمل کردیم. فضای مجازی را باید دست گرفت و از آن برای ایجاد روحیه، امیدآفرینی و بصیرت افزایی استفاده کرد. وظیفه ما درباره آن سنگین است و با وجود تأکید مکرر رهبر معظم انقلاب اسلامی به مدیریت درست فضای مجازی، هیچ برنامه‌ریزی درستی برای آن نداریم. امروز دشمنان برای فضای مجازی، برنامه‌ریزی می‌کنند تا اینکه از این طریق به کشور ضربه بزنند.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0