يکشنبه, 10 اسفند 1399
  • ساعت : ۱۵:۷:۴۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ 
  • کد خبر : ۲۸۷۴
تیموری:
رتبه نخست ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر به دانشجوی واحد بندرگز رسید

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرگز گفت: در بخش نماهنگ ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مطبوعات و خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری دانشجوی این دانشگاه رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

رمضان تیموری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بندرگز اظهار کرد: ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مطبوعات و خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری با محور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، تمدن نوین اسلامی، زن در اندیشه رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت، مدافعان سلامت، از مبارزه تا شکست، جهش تولید، مسائل صنفی خبرنگاران خانواده، سبک زندگی آسیب‌های اجتماعی و بخش ویژه کودک خبرنگار، خبرنگاران آینده در قالب تیتر، خبر،  گزارش، مصاحبه، عکس، نماهنگ، چند رسانه‌ای و یادداشت برگزار شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز اضافه کرد: در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره رسانه‌ای و مطبوعاتی ابوذر استان گلستان که در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه نینوای استان گلستان برگزار شد در بخش نماهنگ علیرضا کلانتری دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی بندرگز رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

به گزارش آنا، کلانتری آثار متعددی را در مقام کارگردانی در کارنامه هنری خود دارد که از جمله آن می‌توان به مستند قایق چوبی، فرصتی برابر، راه بی‌پایان و مرز پرگوهر اشاره کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0